Sexy Students

"We don't need no education..."


#1 27-01-2008 14:25:27

borkos

Interested In

Zarejestrowany: 13-01-2008
Posty: 12
Punktów :   

Literatura

Pyt. nr 1 skąd trzeba sobie wybrać wiersz...pytanie nr. 2 skąd można wziąć to coś z czego trzeba wybrać wiersz...z góry dziękować

Offline

 

#2 27-01-2008 16:15:43

Kamil

Interested In

2246809
Call me!
Skąd: Milanówek
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Literatura

Wiersz może być dowolnego pochodzenia. Ja swój na przykład wziąłem ze strony Poemhunter.com

Nie są to sławne dzieła, a raczej wiersze zwykłych ludzi... ale jest duży wybór i często są fajne

Offline

 

#3 27-01-2008 16:33:48

Fasolka

Moderator

8505912
Skąd: Green, green grass of home
Zarejestrowany: 11-01-2008
Posty: 34
Punktów :   

Re: Literatura

Najlepiej i najłatwiej będzie wziąć wiersz kogoś oblatanego ze Stanów lub Wlk. Bryt, jak Shakespeare, Whitman, dobrym żródłem jest Antologia Poezji Nortona, która jest w naszej bibliotece ukknja. Potem siup do sieci, znależć opracowanka i przerobić nieco żeby nie było plagiatu....Aha no i jeszcze wkuć te wszystkie pojecią z literatury w razie gdyby Diniejek jednak nie odstąpił od planu pytania studentów  z ticketów.( czyli karteczek z 4 pytaniami gdzie aby zaliczyć należy odpowiedzieć na 3.) Ot co.


Your yard, my yard, your yard, my yard...your yard...

Offline

 

#4 27-01-2008 19:12:46

borkos

Interested In

Zarejestrowany: 13-01-2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Literatura

no to dziękować za pomoc bo mi sie wydawalo ze z ksiazki jakies trzeba konkretnej.

Sam napisze wiersz i go potem zanalizuje xD

Offline

 

#5 27-01-2008 21:30:39

Falran

Administrator

Skąd: Z Daleka
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 32
Punktów :   -1 
WWW

Re: Literatura

Fasolka napisał:

Najlepiej i najłatwiej będzie wziąć wiersz kogoś oblatanego ze Stanów lub Wlk. Bryt, jak Shakespeare, Whitman, dobrym żródłem jest Antologia Poezji Nortona, która jest w naszej bibliotece ukknja. Potem siup do sieci, znależć opracowanka i przerobić nieco żeby nie było plagiatu....Aha no i jeszcze wkuć te wszystkie pojecią z literatury w razie gdyby Diniejek jednak nie odstąpił od planu pytania studentów  z ticketów.( czyli karteczek z 4 pytaniami gdzie aby zaliczyć należy odpowiedzieć na 3.) Ot co.

HUahfhafhfh dobra dobra Olong nie strasz Borkosa. Stary ja wziąłem sobie liryksy jednego utworu Iron Maiden, dałem jako autora wokalistę i było...facet to i tak olewa...ma za dużo osób i można się było tego spodziewać...lepiej skup się nam pytaniami do losowania..to jest hardcore. Ja już zaliczałem... miałem fart, że trafiłem co umiałem...a niektóre były takie porypane.
PS. Wiersz jak właśnie weźmiesz taki co on nie zna to lepiej dla Ciebie - możesz nawet pozmyślać.


"I am a man who walks alone..."
http://img160.imageshack.us/img160/5873/asukacw6.gif http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif http://img228.imageshack.us/img228/1223/historyjkaho3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl