Sexy Students

"We don't need no education..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 03-03-2008 21:50:13

Fasolka

Moderator

8505912
Skąd: Green, green grass of home
Zarejestrowany: 11-01-2008
Posty: 34
Punktów :   

Pierwsze wrażenia z praktyk :)Cc

Jak tam, drogie koleżanki i kolegi, podobają Wam się wasze szkraby w szkołach?
Ja mam po pierwszym dniu wrażenie raczej pozytywne. Dzieciaki są niesamowite (szczególnie, gdy pragną przekrzyczeć resztę grupy, aby zapytać " Czy moooooożna zrobić krzyżówkę pióreeeeeem, pszpaniiiiiiiii?"
Albo kiedy dotykają swoich brzuszków O_o
Babeczka spoko, przyjęła bezproblemowo naszą dosyć liczną grupę praktykantów (mianowicie 12 osób!)
Liczba ta taka duża, bo "Jarząbki" ktoś wpuścił w kanał i dał im złego nauczyciela i przygarnęła ich nasza babka.
Aha no i jeszcze 2 kolegów z 3 roku na dokładkę. W sumie dało się tym sposobem sprawdzić, jak elastyczne są klasy tej małej szkółki.

Jutro następny dzień boju, głowa do góry Towarzysze! Czuwaj!


Your yard, my yard, your yard, my yard...your yard...

Offline

 

#2 06-03-2008 19:34:37

Jarzab

Moderator

9052060
Call me!
Skąd: K-Pax
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 45
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenia z praktyk :)Cc

Jako, że nikt nie pisze, to ja sie wypowiem. Faktycznie nasza szefowa zarąbista kobieta (poza momentami jak sie na dzieciach wyżywała ;P) podpisuje karty, nie robi problemów, nie przeszkadzało jej to, że nas tak dużo...całkiem inaczej niż nam mówiła ta kobieta na spotkaniu odnośnie praktyk. Aż chce się uczyć Niektórzy z nas, co sprytniejsi ;] mają już praktykę za sobą, a raczej ci mniej sprytni mają jeszcze godziny do odrobienia :>
Co do dzieciaków to są w porządku...Poza gnojami z 2b, którzy na początku nas od kujonów wyzywali :>
Swoją drogą to trochę szok...klasy pierwsze, a nauczycielka już po angielsku do nich nawija, mają zajęcia z native speakerem...ja w gimnazjum mogłem sobie pomarzyć o nauczaniu angielskiego, a tu małe skunksy od 7 roku życia mają kontakt z językiem ... za jakies 12 lat nauczania j.angielskiego nikt nie będzie potrzebować...przerażające...


http://img510.imageshack.us/img510/194/huje997io8.jpg

Offline

 

#3 07-03-2008 17:04:31

Murdoc

Moderator

7795513
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 21
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenia z praktyk :)Cc

No ja jako jeden z tych sprytnych już dzisiaj mam wolne to pomyślałem, że też coś naskrobię Jako, że jestem w grupie z szanownymi przedmówcami to nie sposób się nie zgodzić z ich plusami i minusami odnośnie tych praktyk. Od siebie mogę tylko niewiele dodać...
Mentorka rzeczywiście spoko babka, ale widać, że co lekcja to coraz bardziej wku*wiona i nie żebym jej nie rozumiał, ja to już pierwszego dnia miałem ochotę większość 2b (na czele z niejakim Michałem) utopić w Wiśle. Taki zawód mimo wszystko wymaga więcej cierpliwości niż powołania
Nigdy nie chodziłem do prywatnej szkoły... teraz mogę się chwalić że byłem tam przynajmniej tydzień, ale widać że kasa od rodziców nie idzie na marne bo poziom bez kitu wysoki i to już od 1 klasy... atmosfera też jakaś "milsza" i uderza fakt, że na co dzień dzieciaki obchodzą się w gimnazjum spokojnie bez wszelakich scyzoryków, motylków, kastetów, pałek czy łańcuchów... ;]
Był też native speaker z Australii i konkurs recytatorski, no i na koniec dostaliśmy workbooki do sprawdzania... więc nie było aż tak nudo jak przewidywałem.


http://img155.imageshack.us/img155/1750/4694oz5.gif

Offline

 

#4 09-03-2008 13:43:36

cieply

Master Of Keyboard

Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pierwsze wrażenia z praktyk :)Cc

A ja przez rekolekcje bede musial jeszcze we wtorek dreptac do szkoly ;]
Ciekawe fakty:
- Kiedy szukalem szybszego dojscia do szkoly to jak podazalem krok w krok jakas mala dziewczynka to byla tak przerazona ze mialem niezly ubaw
- Robilismy mala lekcje z dziecmi tzn w gry sie z nimi bawilismy i bylo naprawde fajnie widziec te ich usmiechniete buzki (wiem, zupelnie nie jak cieply co?)
- Kiedy student rozwali jarzeniowke to nie ma zadnych konsekwencji xD
- Toast jako jedzonko jest niepoliczalny, warto byloby o tym pamietac przed sprawdzaniem klasowek ;]
- trzeba pocwiczyc dodawanie w pamieci, zeby nigdy wiecej nie widziec miny dziecka ktore majac 5kowa klasowke dowiaduje sie ze ma 3 xD
- Araby zaczynaja bojki nawet w podstawowce >
- Dzieci z ADHD sa krieg


http://img523.imageshack.us/img523/2996/1198167808234xx1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl